O nas

Beskidzka

Złatna

Kilka słów o nas.

Zakład Pielęgnacyjno Opiekuńczy „MEDICUS”...

...usytuowany jest w samym sercu Krajobrazowego Parku Żywieckiego w otoczeniu niczym nie skażonej przyrody, w dolinie okalających gór Kościelca , Wielkiej Rycerzowej i Pasma Lipowskiej.

Cały zakład jest monitorowany, ogrodzony zapewniający pełne bezpieczeństwo przebywających w nim pacjentów. Posiadamy własny duży ogród, pięknie zagospodarowany i przystosowany do wypoczynku przebywających w naszej placówce pacjentów.

Alejki komunikacyjne, grill ogrodowy, fontanny, zbójecka kawiarnia, sala rekreacyjna, oczka wodne i dużo, dużo roślinności a przede wszystkim nieskazitelnie czyste powietrze, to nasze atuty. Wspaniała kuchnia przystosowana pod potrzeby przebywających u nas pacjentów i wysoko standardowe miejsca w pokojach, zapewniają relaks i znakomite samopoczucie a przede wszystkim domową atmosferę.

Oferujemy miejsca prywatne zarówno dla pacjentów krajowych, jak i zagranicznych, których cenę indywidualnie negocjujemy. W przypadku dłuższych pobytów istnieje możliwość indywidualnego ustalenia cen.

Współpracujemy również od wielu lat z Narodowym Funduszem Zdrowia, posiadając wiele miejsc zakontraktowanych dla pacjentów ubezpieczonych z terenu całego Kraju.

Posiadamy ogółem 106 miejsc i całodobową obsługę średniego personelu medycznego, zatrudniając równocześnie wysoko specjalizowanych lekarzy ( o specjalizacjach : geriatra, , specjalista chorób wewnętrznych, psychiatra, neurolog ) , psychologa, logopedę oraz terapeutów zajęciowych. Dodatkowo w naszych usługach ponadstandardowych znajduje się rehabilitacja.

Zobacz również